Oferty pracy

ICR Polska Sp. z o. o. poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. certyfikacji wyrobów:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie usług certyfikacyjnych – audity, inspekcje, oceny dokumentacji, szkolenia,
  • prowadzenie zapisów w bazie, rejestrach z realizowanych usług,
  • obsługa klientów krajowych i zagranicznych,
  • współpraca z auditorami, ekspertami, laboratoriami w zakresie prowadzonych projektów
  • uczestniczenie w spotkaniach z klientami i prowadzenie spotkań informacyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych np. elektronika, elektryka, elektrotechnika, automatyka, itp.
  • wiedza z zakresu wprowadzania wyrobów do obrotu, oceny zgodności wyrobów wg dyrektyw nowego podejścia,
  • min.2 letnie doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze,
  • znajomość języka angielskiego wystarczająca do oceny dokumentacji technicznej wyrobu, kontaktu z klientami
  • znajomość norm ISO/IEC 17065 i ISO/IEC 17065 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę o charakterze stacjonarnym lub mieszanym – do uzgodnienia z kandydatem,
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7.00 – 8.30),
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku ekspertów w miłej atmosferze,
  • szkolenia specjalistyczne do utrzymania i rozwoju uprawnień.

Osoby zainteresowane współpracą z ICR Polska Sp. z o. o. zapraszamy do składania swoich CV drogą elektroniczną na adres icrpolska@icrqa.com wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych („Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na aplikacje osób, które będą odpowiadały naszym wymaganiom.

Zgadzam się